Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

07 жовтня 2016 року

07 жовтня 2016 року о 13.00 в приміщенні КОДА відбулося розширене засідання
колегії управління культури національностей та релігій Київської обласної
державної адміністрації

Засідання пройшло за участі заступника міністра культури України Мазур Тетяни Вікторівни, керівництва управління,  начальників відділів (секторів) культури, національностей та релігій РДА та МВК (міст обласного значення), керівників установ культури обласного підпорядкування, представники творчих спілок та громадськості.

засідання колегії управління культури національностей та релігій управління культури національностей та релігій КОДА

Було обговорено наступі питання порядку денного:

  1. Про підсумки роботи галузі культури, мистецтв, пам’яткоохоронної справи у 2016 році - доповідав начальник управління культури, національностей та релігій КОДА - Подолянець І.І.
  2. Проблемні питання, які склалися під час роботи в сучасних умовах та шляхи їх  вирішення, в т.ч. під час організації та проведення конкурсів на вакантні  посади  керівників закладів культури Київської області  - детально проаналізував заступник начальника управління культури, національностей та релігій КОДА - начальник відділу культури, мистецтв, охорони культурної спадщини - Томнюк В.І.
  3. Стан національних відносин та про релігійну ситуацію та співпрацю влади і церкви доповідала начальник відділу національностей та релігій культури, національностей та релігій КОДА - Бардин М.Я.
  4. Питання стану  пам’яткоохоронної  роботи озвучила нещодавно призначена директор Київського обласного центру охорони і наукових досліджень пам’яток культурної спадщини  - Берегова Л.П.
  5. Інформацію про перспективи та шляхи розвитку Київського обласного центру народної творчості та культурно-освітньої роботи висвітлила директор закладу - Завальська О.В.

Також, шляхом одноголосного голосування,  членами колегії було ухвалено рішення щодо присвоєння звання «народний» зразковому колективу Бородянського району «Любисток».

<< Назад