Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

07 грудня 2016 року

07 грудня виповнюється 116 років від Дня народження видатної української художниці -
Катерини Василівни Білокур

116 років від Дня народження Катерини БілокурІсторія її життя і творчості – одна з найяскравіших у ХХ сторіччі. Тож не дивно, що ця жінка й досі викликає велику повагу та захоплення.

Здебільшого творчість Катерини Василівни асоціюється з квітами, що сприймаються на її полотнах не просто як чудові творіння природи, а як символи духовності, невмирущості. Варто зазначити, що мисткиня писала ще й пейзажі, портрети. Її картини сповнені лірики й утаємниченості, вражають колористикою.

Хтось цінує їх за майстерність виконання, когось вони повертають до місць дитинства, когось надихають красою. Але безперечно кожен знаходить у них своє, магнетизм її полотен беззаперечний.

Саме тому, сьогодні для прихильників художниці та охочих дізнатися про неї більше, за ініціативи Меморіального музею-садиби К.Білокур КЗ КОР «Яготинський історичний музей» в селі Богданівка проведено вечір пам'яті Народного художника України - Катерини Василівни Білокур у місцевій школі.

Учні читали вірші, відбувалася постановка літературно-музичної композиції. Приємно порадували глядачів учасники ансамблю «Родинонька».

<< Назад