Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

07 грудня 2016 року

Хлібофест

9 жовтня 2016 року в київському парку Тараса Шевченка відбувся Всеукраїнський етнофестиваль хліба та творчості «Хлібофест». Дощова та похмура погода не завадила створенню теплої та радісної атмосфери свята.

Три десятки короваїв з усіх куточків України красувалися на встелених вишитими рушниками столах.

На святі виступили письменник Іван Драч, народна артистка України Лариса Кадочникова, директор Вишгородського історико-культурного заповідника та координатор проекту Влада Литовченко, голова Аграрної партії Віталій Скоцик, . Співала народна артистка України Ніна Матвієнко, а також Артем Кондратюк, Дмитро Андрієць, виступали творчі колективи.

Влада Литовченко презентувала на заході коровай від Вишгородщини. Вона зазначила, що хлібні традиції об’єднують український народ і є його головною цінністю. Тому важливо їх вивчати і популяризувати.

Для гостей фестивалю провели майстер-класи з виготовлення ляльок-мотанок, розпису на склі, вінкоплетіння, соломоплетіння, петриківського розпису, традиційного розпису писанок. Свої роботи презентували народні майстри Київщини.

Під час фестивалю оголошено про початок Першого Всеукраїнського конкурсу найкращих творів на сільську та аграрну тематику ім. Григора Тютюнника «Село – земля нашого родоводу».

Фестиваль відбувся за підтримки Аграрної партії України та видавництва «Самміт-книга». Свято планують проводити щорічно.

<< Назад