Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

06 листопада 2016 року

Книжковий ярмарок МЕДВІН «Книжковий світ – 2016» очима представників
Київської обласної бібліотеки для юнацтва

На початку листопада, а саме з 4 по 6, у НСК “Олімпійський” при підтримці RIA.com  відбувся книжковий ярмарок МЕДВІН: Книжковий світ – 2016, який відвідали директор Київської обласної бібліотеки для юнацтва  -  Г.Й.Сорока, зав.відділом комплектування та обробки літератури  Н.В.Яворська, та провідний редактор  І.А.Михайлова. Як і раніше, ярмарок був присвячений Дню української  писемності  та мови.

Книжковий ярмарок МЕДВІНВідбулась запланована робота Книжкової кухні, Літературної кав’ярні, де знані і молоді письменники презентували книжкові та кулінарні  таланти у невимушеній обстановці спілкування на кухні..

На ярмарку українські видавництва та книготоргівельні компанії презентували нові книжки, а також зустрічі з авторами. Цікавою була зустріч з Геннадієм Молчановим, який презентував збірку оповідань «Я like Україну» (Я люблю Україну), укладачі якої – брати Капранови.

Незалежній Україні 25 років. Але боротьба за Незалежність триває  і на полі  бою, і в головах українців. Українські  письменники стали до лав бійців одними з перших  -  спочатку в інформаційному просторі, а дехто й потім зі зброєю в руках. До цієї збірки увійшли твори 25 письменників, які люблять Україну -  кожен свою і кожен по-своєму і, саме про цю любов вони пишуть. Двоє з авторів  -  Артем Чех та Геннадій Молчанов  -  свою любов  до України довели зі зброєю в руках на східному фронті, а один  -  Андрій Миронюк  загинув за неї у Донецькому аеропорту.  Слава героям! Слава Україні!

Перед тим, як піти  воювати на сході Україні, Геннадій Молчанов  випадково натрапив на унікальну книгу Тараса Шевченка «Вибрані твори» 1939 року видання, на обкладинці якої стояв напис: «Іду на фронт 18 вересня 1941 року».  Г.Молчанов забрав цю книгу  із собою на війну і носив на грудях в бронежилеті, І в книзі цій з’явилося багато написів його побратимів, що воювали з ним пліч-о-пліч за незалежність України на сході, серед них і напис козака Михайла Гаврилюка, якого  катували на Майдані під час революції  2014 року.

Видавничий Дім «СіріуС»  презентував книгу Мікушиної Т.Н. «Секреты музыки».   До збірки увійшли розділи: «Звук, ритм, музика та їх вплив на людину»,»Про музикотерапію», «Класична музика  лікує»  та інші. Маючи знання про вплив музики на нас та оточуюче середовище ми зможемо свідомо використовувати ці знання та реально змінювати наше життя.

Поетеса і журналіст Світлана Балагула, яка приїхала на Книжковий ярмарок із Німеччини подарувала для Київської обласної бібліотеки свої поетичні твори «Исповедь», «Шизофрения», «Обнаженная душа» – девіз їх «Справжнє життя  -  це мистецтво».  Про цю подію ми розповідали трохи раніше.

Захоплена прихильниця творчості Олеся Терентійовича Гончара письменниця Любов Гонтарук подарувала свою книгу «Щоб щаслива була», яка є своєрідним  літописом про багатолітню дружбу з видатним письменником.

Видвництво «Зелений пес» презентувало для бібліотеки  книгу Братів Капранових «Мальована історія Незалежності  України».

В рамках  книжкової виставки- ярмарку працівники бібліотеки мали можливість поспілкуватися з авторами книжок на автограф-сесіях і презентаціях, що відбувалися на стендах видавництв, де свою творчість представляли і добре відомі майстри слова, і перспективні початківці.

<< Назад