Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

06 грудня 2016 року

Театр імені Саксаганського відзначив День Збройних Сил України

Київський академічний обласний музично-драматичний театр імені Саксаганського кілька днів поспіль відзначав 25 річницю Збройних Сил України. У районних центрах Київщини відбувся ряд святкових шоу-програм.

Театр імені Саксаганського відзначив День Збройних Сил УкраїниСвято мужності і відваги, свято людей, для яких честь, вірність обов’язку, служіння Вітчизні – понад усе, відбулося на кількох майданчиках Київської області. І на запрошення командувача військ оперативного командування «Південь» генерал-майора Андрія Грищенка – в Одеському будинку офіцерів Збройних Сил України.

З глибокою повагою і любов'ю саксаганці привітали усіх, хто захищають мир і спокій у кожній домівці, у нашій рідній Україні. Всіх, хто зберігають і примножують славні традиції і звитяжний дух війська Українського.

З неймовірним трепетом та глибоким хвилюванням артисти театру очікували свого виходу на сцену, адже цього разу працювали вони для своїх захисників. Для тих, хто щодня стоїть на варті спокійного сну найрідніших їм людей. Своєю творчістю вони щосекунди дякували військовим за мир і спокій, за свободу і незалежність, за волю і Україну.

Ці дні залишаться надовго у пам’яті і саксаганців, і глядачів-військових. Адже День Збройних Сил України – це свято, яке об’єднує усі українські серця.

<< Назад