Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

06 грудня 2016 року

20 жовтня 2016

20 жовтня 2016-го року у Чернівцях заступник директора з науково-дослідницької роботи Вишгородського історико-культурного заповідника, доктор історичних наук Тарас Чухліб прочитав публічну лекцію на тему: «Гетьмани України: Колективний історико-антропологічний портрет».

Під час лекції відбулася презентація книги Тараса Чухліба "Гетьмани України: війна, політика, кохання".

Ким були гетьмани України – могутніми козацькими ватажками, правителями держави, лідерами озброєних розбійницьких ватаг, започатковувачами "протолібертаріанства" в українських землях, видатними дипломатами й великими інтелектуалами свого часу?

Яким було приватне та повсякденне життя їхніх сімей, близьких людей? Про це та про ще багато інших цікавих та пікантних речей йшлося на лекції.

"Українці на генетичному рівні не люблять владу , бо влада як правило була іноземною", "Донбас - українська земля, наші козаки здобули цю землю у боротьбі з кочовими народами Великого степу, московськими осадниками та донськими козаками", "Історику потрібно дивитися і досліджувати процес не тільки 500 років у минулому, але і з огляду на те, який вплив це дослідження матиме через 500 років у майбутньому", - з публічної лекції Тараса Чухліба.

<< Назад