Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48














 

 

04 грудня 2016 року

02 грудня увесь світ відзначав день, осяяний гуманністю, увагою і турботою про людей. Кожне таке життя – це окрема історія, часто трагедія. Надія і віра. Надія на те, що все буде добре. Віра у власні сили і в людей. На щастя, поряд з ними є ті, хто хоче допомогти. І хто допомагає.

У Київському академічному обласному музично-драматичному театрі імені Саксаганського зібралися люди, які потребують допомоги та уваги: інваліди дитинства, люди, яких Друга Світова війна позбавила можливості бути здоровими, ті, у кого Афганістан залишив глибокі рани як в душі, так і на тілі, ті, кого Чорнобильський вибух позбавив здоров’я, рідного кутка, ті, кого невтомна праця і похилий вік позбавили фізичних сил. А також люди, небайдужі до чужих проблем, готові відгукнутися і за першим покликом прийти на допомогу.

Артисти Театру імені Саксаганського подарували глядачам найкраще, що у них є – свою творчість. Перед кожним виходом на сцену вони неймовірно хвилювалися, адже працювали для особливих людей – людей, які глибоко та тонко відчувають цей світ. Кожен музичний номер був повний найщирішими емоціями та почуттями.

Такою ж щирою була і реакція глядачів, які настільки поринули в атмосферу мистецтва, що не відчували часу. З перших хвилин шоу-програми та до її завершення бурхливі оплески та вигуки «Браво!» не стихали ні на мить.

Нестримною енергією від глядачів наповнювалися і артисти. Від так виникнув нечутний діалог: всі спілкувалися душами та серцями. А це, повірте, безцінний скарб, який ніколи не можна втрачати і про який ніколи не можна забувати…

<< Назад