Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

03 листопада 2016 року

Зустріч з Олександром Морозом

Зустріч з Олександром МорозомНещодавно в Баришівській районній бібліотеці для дорослих відбулася зустріч з головою Верховної Ради   ІІ і V скликань, членом Конгресу українських літераторів, автором 20-ти книг(проза, поезія,публіцистика), лауреатом 7-ми міжнародних літературно-мистецьких  премій Олександром Олександровичем Морозом. В художньо-виставковому салоні «Творчість наших земляків», що діє в читальній залі бібліотеки він познайомився з  виставкою картин  жительки с. Власівка  Заїри Гугушаївни Коваленко  і залишив свої враження у «Книзі відгуків».  Автор   подарував книгозбірням району 21 книгу з автографом.

Серед них книга Олександра Олександровича «До булави треба голови», презентація якої відбулася у районному будинку культури, та  збірки поезій «А я вас не забув» та «Повітряний змій».  У віршах відкрита сповідь про сокровенне: щастя, любов, вірність, минуле і майбутнє. Збірка поезій «На левадах шовкових» -- це антологія поезії про село. В ній твори, сповнені любові до нашого села, селянина, прекрасної природи.

Бібліотека також отримала в подарунок книгу Валентина Северинюка «Україна козацька: історична поема» з вступним словом «Кілька слів до читача поеми» Олександра Мороза. В ній зображено козацьку епоху від її початків до сучасного відродження традицій.

Запрошуємо до бібліотеки.

<< Назад