Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

03 грудня 2016 року

1-2 грудня 2016 року в Національному Києво-Печерському історико-культурному заповіднику відбулися ХХI Міжнародні Могилянські читання «Музейництво і пам’яткоохоронна справа України: традиції та виклики сьогодення (до 90-річчя заснування Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника)».

У Могилянських читаннях взяв участь провідний науковий співробітник відділу археології Вишгородського історико-культурного заповідника Дмитро Бібіков.

З вітальним словом до присутніх гостей звернувся Генеральний директор музейного комплексу, доктор історичних наук Любомир Михайлина.

Конференцію започатковано у 1996 році та присвячено видатному церковному ієрарху  та просвітнику, київському митрополиту Петру Могилі. Цього року до роботи наукового форуму долучилися представники наукових, музейних та навчальних установ Києва, Вишгорода, Чернігова, Харкова, Переяслава, Чернівців, Львова, Луцька, Чигирина, Полтави, Святогірська і Бережан.

Робота конференції проходила в наступних секціях:

  • Історичні та джерелознавчі дослідження;
  • Археологічні дослідження;
  • Історія музейної справи;
  • Мистецтвознавчі аспекти вивчення сакральних пам’яток;
  • Реставрація рухових та нерухомих пам’яток;
  • Проблеми збереження пам’яток.

Для учасників та гостей конференції у залі стародрукованої, рідкісної і цінної книги Національної історичної бібліотеки України організатори конференції представили тематичну книжкову виставку до 90-річчя Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника з фондів НІБУ

<< Назад