Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

01 жовтня 2016 року

Відзначення 25 річчя Церкви Ісуса Христа Святих останніх днів в Україні

В Національному оперному театрі 17 вересня 2016 року, в межах святкування 25-ти літнього ювілею Церкви Ісуса Христа Святих останніх днів (мормони) в Україні відбувся урочистий прийом та гала-концерт.

Відзначення 25 річчя Церкви Ісуса Христа Святих останніх днів в УкраїніНа урочистості були запрошенні представники Київської обласної державної адміністрації, які мали змогу передати вітального листа від виконуючого обов’язки голови Київської облдержадміністрації Лева  Парцхаладзе. Звертаючись до громади ЦІХСОД, була відзначена плідна співпраця Церкви з Київської обласною державною адміністрацією, активна духовно-просвітницька робота мормонів та реалізація соціально-гуманітарних проектів на Київщині.

У програмі заходу лунали класичні та сучасні музичні твори у супроводі  оркестру «Kiev Metropolis Orchestra» Комунального підприємства Київської обласної ради «Київський академічний обласний музично-драматичний театр ім.П.К.Саксаганського», особливими гостями концерту були музиканти зі світовим ім’ям – Ігор та Весна Группман (Роттердам, Нідерланди).

Запрошені музиканти й вокалісти, члени Церкви й місіонери подарували незабутні виступи гостям гала-концерту. Також в холі опери проходила виставка художніх робіт, присвячена 25-річчю Церкви в Україні.

Варто зазначити, що на території Київської області зареєстровані 2 релігійні громади Церкви Ісуса Христа Святих останніх днів (м. Бровари, м. Біла Церква). Храм ЦІХСОД побудований на території с. Софіївська Борщагівка є єдиним Храмом не лише в Україні, але і у всій Східній Європі.

<< Назад