Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

09 травня 2014 року

ВОЛОДИМИР ШАНДРА: «ПІД ЧАС ТРАВНЕВИХ СВЯТ НЕОБХІДНО ЗАБЕЗПЕЧИТИ СТАБІЛЬНУ ЖИТТЄДІЯЛЬНІСТЬ ОБЛАСТІ ТА ДОТРИМАННЯ ПРАВОПОРЯДКУ»

Звернення голови Київської облдержадміністрації Володимира шандриГолова Київської облдержадміністрації під час робочої наради з керівниками структурних підрозділів КОДА наголосив на необхідності забезпечити не лише безперебійного функціонування усіх сфер життєдіяльності області, але й про попередження сепаратистських чи будь-яких інших проявів ганебних антиукраїнських заходів.

За словами Володимира Шандри, керівники департаментів та управлінь, очільники регіональних служб та відомств, разом з головами РДА та районних рад, керівники силових структур з відповідальними працівниками ОДА, повинні забезпечити функціонування підпорядкованих закладів та установ, контроль за дотриманням порядку. Також керівник Київщини зауважив, що в кожному районі створені громадські формування, учасники яких готові підставити плече у забезпеченні правопорядку.

Крім того, наголосив на необхідності утримання у використанні будь-якої політичної символіки під час заходів до травневих свят. Зокрема, приурочених Дню Перемоги.

«9 травня – день єднання та всенародної пам'яті про боротьбу народу за свободу і незалежність Батьківщини. Я закликаю в цей день вшанувати ветеранів Великої Вітчизняної Війни та  згадати хвилиною мовчання усіх героїв, які віддали своє життя за можливість нам жити у вільній суверенній державі», - зазначив очільник Київщини.

<< Назад