Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

7 травня 2014 року

Обласні урочистості з нагоди 69-ї рiчницi Перемоги у
Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років

7 травня 2014 року Національний музей-заповідник «Битва за Київ у 1943 році» (с. Нові Петрівці, Вишгородського району) відчинив свої гостинні двері для проведення Обласних урочистих заходiв з нагоди 69-ї рiчницi Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років.

…Площа бiля музею була святково прикрашена. Звучали мелодiї та пiснi  часiв Великої Вiтчизняної вiйни. Почали прибувати автобуси з ветеранами - най очікувані та шановані «господарі» заходу, яких  зустрічали діти та  вручали їм весняні квіти.

Саме на святій землі у селі Нові Петрівці, де у 1943 році точилися жорстокі і кровопролитні бої за столицю нашої Батьківщини – місто Київ.

Урочистості відбувалися задля того, щоб вшанувати пам'ять тих, хто поклав своє життя на вівтар звільнення своєї рідної землі від фашистських окупантів, тих хто лежить у Братських могилах чи ще не знайдені у землі українських степів, ярів та лісів.

Перемога була одна на всіх. І всі вступили у двобій з нацистською навалою. Ніхто не стояв за ціною. Але для України ця ціна становила близько 10 мільйонів людських життів. Україна дала армії і флоту понад 7 мільйонів солдат. Кожен другий – поліг  у бою. Ваш подвиг дорогі ветерани ми пам’ятаємо.

Квiти до пам’ятника-музею визволителям м. Києва покладалися  вiд Київської  обласної державної адмiнiстрацiї, обласної ради та ради ветеранiв областi,  Вишгородської районної державної адмiнiстрацiї, районної  ради та ради ветеранiв Вишгородського району. 

Під Гімн України, у виконанні духового оркестру, було відкрито  Мітинг з нагоди 69-ї рiчницi Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років.

Літію за загиблими у роки Великої Вітчизняної війни  проводить  Керуючий справами Української православної церкви, керуючий Бориспільською єпархією Митрополит Антоній…

Серед запрошених гостей, які виступили із словами вітання:

  • голова Київської обласної державної адміністрації Шандра Володимир Миколайович. Очільник області  привітав ветеранів та вручив їм почесні грамоти від обласної адміністрації та зауважив: “Мені прикро чути заяви про те, що перемогу у Великій Вітчизняній Війні можна було б здобути без України. Але факти говорять про інше”, - наголосив голова. Він підкреслив, що проти фашизму воювали близько 9 мільйонів українців, а з 11 тисяч героїв Радянського Союзу кожен п’ятий – українець;
  • голова Київської обласної ради Микола Бабенко, його перший заступник Ярослав Добрянський, керуюча справами виконавчого апарату обласної ради Тетяна Жуль,
  • начальник ГУ МВС України в Київській області Генерал-майор міліції Голомша Ярослав Ярославович;
  • голова Київської обласної органіції  ветеранів України Томашов Микола Сергійович;
  • голова Київської обласної органіції Української спілки ветеранів Афганістану Коваль Іван Іванович тощо.

Надалі, на  усіх присутніх чекала концертна програма за участю артистів Академічного ансамблю пісні і танцю Прикордонної служби України, наприкінці якої гостей святкових заходів, мешканців с. Нові Петрівці було запрошено на солдатську кашу в парковій зоні Музею-заповідника.

Обласні урочистості з нагоди 69-ї рiчницi Перемоги у ВВВ 1941-1945 років

Вшанування жертв Великої Вітчизняної війни

концертна програма з нагоди 69-ї рiчницi Перемоги у ВВВ

урочистості з нагоди 69-ї рiчницi Перемоги у ВВВ в селі Нові Петрівці

<< Назад