Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

31 травня 2014 року

Творча зустріч Польського культурно-освітнього товариства «Родина»
в рамках святкування Дня захисту дітей у м. Бровари

31 травня 2014року у гостинній Броварської міської дитячої школи мистецтв відбулася творча зустріч Польського культурно-освітнього товариства «Родина», приуроченого Дню захисту дітей. Голова товариства Олена Новак привітала усіх присутніх з яскравим святом дитинства і радості. Подякувала керівництву міста за сприяння в організації різноманітних мистецьких проектів польського товариства на теренах Броварів.      Начальник відділу культури Наталя Багмут привітала всіх присутніх дітей від імені міського голови Сапожка І.В. і висловила щиру підтримку творчих ініціатив «Родини».

Артистами на концерті були переважно дітки 7-8 років, глядачами – їх батьки та друзі.

Упродовж року діти вивчали польську мову при товаристві. Разом з учителькою Гражиною Велігорською вони вчили абетку та слова, вірші та пісні, дізнавалися про традиції польського народу. Тож на сцені дітидекламували та співали польською мовою. Звісно, декому було нелегко, адже прийшли вони на заняття на початку весни. Однак всі розповідали вірші про місяці року, співали польську жартівливу пісню «Мала баба когута…».

А Саша Корнілова, ведуча концерту, та Ігор Завальний читали вірші, з якими на Всеукраїнському конкурсі декламаторів польської поезії «KRESY2013» посіли 2-і місця у своїх вікових категоріях.

Юні артисти супроводжували декламацію дотепними та вдалими сценками.

Пісню про маленьку господиню, яка вміє прибирати та любить чистоту, співала Марія Новак.

Мами вирішили підтримати своїх діток. Так, пані Наталя Чекановська акомпанувала донечкам Лоліті та Анжеліці, коли вони виконували пісні про ведмедиків та козеня. Корнілова Варя та її мама Наталя грали на фортепіано.

А Марина Дмитренко цього дня представляла всю свою музичну родину і заворожила грою на мандоліні.

Є у «Родині» поетка Інна Безусько. Власними віршами українською та польською мовами дівчинка завершувала свято. А після концерту всі мали нагоду помилуватися дивовижними ляльками її мами, майстрині Людмили Безусько.

А щоб було солодко і радісно не лише на серці, дітворі подарували солодощі, мамам – квіти. Привітали і вчительок, Гражину Велігорську та Марію Черняк, які у товаристві для дорослих і малих викладають польську мову, знайомлять своїх учнів з історією, літературою, культурою та звичаями Польщі.

Творча зустріч Польського культурно-освітнього товариства «Родина»

<< Назад