Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

31 травня 2014 року

Другий Міжнародний музичний фестиваль
«О-FEST 2014»
31 травня – центральний парк м. Буча
1 червня – Національна оперета України

Проведення другого міжнародного музичного фестивалю О-FEST 2014Музично-театральний проект, заснований Національної оперетою України і Бучанською міською радою, проходитиме за підтримки Міністерства культури України та Департаменту культури Київської міської державної адміністрації.
У фестивалі беруть участь повідні артисти та музиканти з 14-ти країн світу: Австрії, Болгарії, Грузії, Естонії, Казахстану, Китаю, Литви, Польщі, Словаччини, Румунії, Угорщини, Хорватії та Японії. Серед учасників від України – відома співачка та композитор Джамала. «О-FEST2014» гармонійно поєднає класичний та «open-air» формат.

У основній програмі фестивалю, шо проходитиме у мальовничому парку м. Буча 31-го травня, – арії і дуети з оперет у виконанні світових зірок, а у багаточисельних виступах гостей ще й джаз, фольк, естрадна музика, сучасна поезія, а також розваги для дітей, виставка народних ремесел, художня виставка, танцювальні майстер-класи, кулінарна презентація від спеціально запрошеного шеф-кухаря японського ресторану та чимало новацій.

У програмі Гранд-концерту 1-го червня на сцені Національної оперети України ­– яскраві номери від запрошених гостей, які віддзеркалять музику, культуру, особливості та ознаки тієї країни, яку вони переставляють. Ви познайомитесь з кращими музичними творами, доторкнетесь до зразків світового мистецтва, відчуєте неповторність та самобутність музичних традицій кожної з країн-учасниць фестивалю. На вас чекає спів наживо у супроводі симфонічного оркестру Національної оперети, оригінальні хореографічні композиції від артистів балету, вишукане, яскраве та сучасне оформлення сцени, чимало сюрпризів і приємних несподіванок.

Серед почесних гостей фестивалю – Надзвичайні і Повноважні  посли країн-учасниць фестивалю, відомі артисти, музиканти, провідні політичні, культурні та громадські діячі.

Мета фестивалю – популяризація та розвиток  класичного мистецтва у музично-театральному житті різних країн, долучення світової спільноти до кращих надбань української культури, знайомство представників європейської та світової еліти з творчістю талановитих українських артистів, музикантів та митців, розширення шляхів інтернаціонального культурного співробітництва.

«О-FEST 2014»:  об’єднаємо світ музикою!

<< Назад