Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

23 травня 2014 року

90-річчя святкує Білоцерківський краєзнавчий музей
- «перлина» музейних закладів Київщини!

23 травня 2014 року о 15.00 відкрив свої гостинні двері Білоцерківський краєзнавчий музей.

«Перлина» музейних  закладів культури Київщини - називали установу гості, які прийшли привітати музей  із 90-річчям від року заснування.

У холі закладу шанованих гостей зустрічала чарівна, життєрадісна, невтомна та небайдужа директор - Діденко Людмила Михайлівна, яка вже на вході створила святковий настрій та теплу й щиру атмосферу цією зустрічі.

У головній залі на гостей чекало справжнє казкове дійство - театралізована вистава «Коли сонце було Богом», яка включала в себе весь річний цикл язичницьких свят, (які пізніше були запозичені православною християнською церквою до свого релігійного календаря).

Після справжнього екскурсу в історію, де відбувалося становлення традиційних обрядів наших предків, Людмила Михайлівна представила увесь свій талановитий та творчий колектив, які було задіяно у цьому дивовижному костюмованому видовищі.

Урочисту частину розпочав начальник управління культури, національностей та релігій Київської обласної державної адміністрації Подолянець Ігор Іванович, який привітав музей, керівника та трудовий колектив із ювілеєм, вручив нагороди (почесні грамоти та подяки) від Київської обласної державної адміністрації, Київської обласної ради із врученням  цінних подарунків, а директору було вручено Подяку управління культури, національностей та релігій Київської обласної державної адміністрації.

Зачитав вітання та вручив нагороди заступник голови м. Біла Церква, також теплі слова привітання сказав начальник відділу культури Білоцерківської міської ради  - П.І. Красножон.

Багато представників творчої інтелігенції прийшли виказати свою повагу та сказати слова вітання «ювілярам», серед яких: заступник начальника управління культури, національностей та релігій КОДА  - Л.І. Корецька, головний спеціаліст відділу культури, мистецтв та охорони культурної спадщини управління  - Н.В, Якименко, помічник начальника управління -     К. С. Матвієнко, директор Вишгородського історико-культурного заповідника  - І.В. Пироженко, заступник директора КЗ КОР «Національний музей-заповідник «Битва за Київ у 1943 році» - Т.Л. Сокол, директор Краєзнавчого музею м. Фастів - Т.В. Неліна, завідуючий кафедрою, професор КНУКіМ  - С.Я. Ольговській, який подарував музею  авторські книги із музейної та археологічної справи тощо.

Щирі вітання, Білоцерківський краєзнавчий музей, із ювілеєм!!!
Бажаємо доброго здоров’я, наснаги, подальших  звершень на благо України та рідної Київщини!

Святкування 90-річчя Білоцерківського краєзнавчого музею

<< Назад