Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

23-30 травня 2014 року

Цієї весни мовою музики до українців промовлятиме
Київський академічний обласний
музично-драматичний театр ім. П. Саксаганського.

Мова мистецтва – універсальна. Промовляючи до серця, вона зворушує, будить почуття та об’єднує в прагненні творити добро. Так було у всі часи, на всіх континентах. Цієї весни мовою музики до українців промовлятиме Київський академічний обласний музично-драматичний театр ім. П. Саксаганського.

23-30 травня відбудуться гастролі оркестру театру Україною. Музиканти завітають до Чернівців, Тернополя, Івано-Франківська, Львова, Кіровограда, Запоріжжя, Донецька та Харкова. Для такого туру створили передумови, насамперед, глядачі. У книзі відгуків можна прочитати слова вдячності театралів з різних куточків нашої Батьківщини. Тож настав час побувати театру в гостях у своїх шанувальників.

Саксаганці – лауреати та переможці багатьох Всеукраїнських і Міжнародних фестивалів. Театр, якому виповнюється 80 років, здобув прихильність публіки в Україні та за кордоном. Насамперед, завдяки своїм виставам. Ще одна сторона творчої діяльності залишалася маловідомою, але сьогодні відносно молодий оркестр готовий вражати своєю майстерністю і багатством репертуару.

Головний диригент Віталій Саражинський сформував потужний колектив музикантів із Білої Церкви, Києва, Донецька, Харкова, Запоріжжя. Неординарність оркестру в тому, що працює він у різних жанрах: виконує симфонічну, естрадо-симфонічну, народну музику і джаз.

Така різноплановість дозволяє задовольняти найвибагливіші смаки, тож за кілька років музиканти подарували публіці більше десяти концертних програм. Найновіша з них, та, яку невдовзі побачить уся Україна, мала шалений успіх у Білій Церкві та в Києві. У ній звучать саундтреки із найвідоміших фільмів ХХІ сторіччя.

Музика сама по собі у всіх своїх проявах, жанрах і формах – такий неосяжний космос, що охопити весь дуже важко, але спроба вихопити найяскравіші зірки з галактики музики для кінофільмів виявилася напрочуд вдалою. Є композитори, які вважають написання такої музики справою життя. В свою чергу, ця справа принесла їм всесвітню славу.

Деякі музичні теми і лейтмотиви стали світовими шлягерами. Деякі саундтреки навіть пережили фільми, для яких були написані, і постійно з’являються в нових аранжуваннях. У програмі оркестру театру ім. Саксаганського майже всі вони звучать в аранжуванні молодого талановитого диригента  Віталія Фізера.

Тож нехай мистецтво, яке не знає кордонів, стирає уявні перепони і об’єднує Україну.

Гастролі оркестру Київського академічного обласного музично-драматичного театру ім. П. Саксаганського

<< Назад