Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48














 

 

21-22 травня 2014 року

Підвищення кваліфікації державних службовців

Проведення курсів підвищення кваліфікації державних службовцівВідповідно до Закону України «Про державну службу» протягом 21-22 травня 2014 року на базі  Інституту підвищення кваліфікацій керівних кадрів при Національній Академії Державного Управління при Президентові України заступник начальника управління культури, національностей та релігій Київської обласної державної адміністрації В. І. Томнюк проходили курси підвищення кваліфікації державних службовців за програмою тематичного короткострокового семінару "Етичні засади державної служби. Запобігання та протидія корупції».

У лекції йшлося про перелік антикорупційних нормативно-правових актів, розкривається зміст термінології, що використовується у законодавстві, надається детальний опис превентивних антикорупційних механізмів.

Також,  про визначені законодавством обмеження щодо використання службового становища, суміщення та сумісництва, одержання дарунків (пожертв), роботи близьких осіб та осіб, які звільнилися з посад або припинили діяльність, пов’язану з виконанням функції держави, місцевого самоврядування, наслідкам притягнення особи до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення, а також питанням спеціальної перевірки, декларування майна, доходів, витрат і зобов’язань фінансового характеру, запобіганню виникненню конфлікту інтересів.

Мало місце жваве обговорення та обмін думками із колегами - представника інших органів виконавчої влади.

<< Назад