Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

17 травня 2014 року

На Київщині відзначено День Європи

Одинадцять років поспіль у третю суботу травня Україна відзначає День Європи. З цієї нагоди на Київщині було організовано та проведено низку заходів.

Біла Церква відома своєю багаторічною співпрацею з таким європейськими містами-побратимами, як Тарнів і Островець Свентокшискі (Польща), Пухов (Словаччина), Борісов (Республіка Білорусь), Бієло Полє (Чорногорія), Вільнюс (Литва), тому до святкування Дня Європи тут завжди готуються з особливою відповідальністю. У всіх освітньо-культурних закладах міста відбуваються зустрічі, диспути, презентації. Долучається до відзначення Днів Європи і молодь.

Кожен народ і етнос мають право на свою національну ідентичність, право на життя. Саме тому молоде покоління необхідно виховувати в дусі миру і толерантності, а не насилля. Людство повинно навчитися жити у дружбі та розумінні.

Закритих кордонів не повинно існувати!

17 травня 2014 року в рамках відзначання Дня Європи в Україні пройшли заходи і в Ірпіні. Зокрема, в ірпінській бібліотеці. Її відвідувачі мали нагоду ознайомитися з тематичною виставкою. На ній була презентована довідникова література на тему ознайомлення з європейськими країнами. Книги європейських авторів, а також ірпінських перекладачів, які своєю діяльністю, так би мовити, наближали нас до Європи.  Також відбулися слухання на тему євроінтеграції.

відзначання Дня Європи в Україні 

<< Назад