Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

16 травня 2014 року

Патріотична акція «День вишиванки»

16 травня 2014 року в Київській обласній бібліотеці для дітей відбулася яскрава і патріотична акція «День вишиванки», котра зародилася на факультеті історії, політології та міжнародних відносин ЧНУ ім. Ю. Федьковича. З нагоди цього дня працівники бібліотеки  прийшли у вишиванках. І бібліотека розквітла червоно-чорними, синіми барвами традиційних та сучасних українських вишитих сорочок.

В наші дні, українська вишиванка є безперечним атрибутом вишуканого смаку. Вона стильно та гармонійно поєднується як з класичним костюмом так і з повсякденним одягом. А ще нагадує, що ми - українці, пам'ятаємо та шануємо наші звичаї і традиції.

В рамках цього Дня вишиванок відбулася книжкова презентація під час якої читачі познайомились з історією цієї акції, традицією святкування, що символізує вишита сорочка, традиції вишивки української сорочки. Адже сорочка втілює в собі одну з основних функцій, якої дотримувалися з давніх часів, — бути оберегом, а вишиванка — це  не тільки символ краси, молодості, наслідування, а й наш генетичний код.

День вишиванки в Київській обласній бібліотеці

<< Назад