Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

13 травня 2014 року

Семінар з питань розробки Стратегії регіонального розвитку Київської області на період до 2020 року

13.05.2014 об 11 годині у приміщенні Київської обласної державної адміністрації (пл. Лесі українки, 1, к.740) відбувся семінар з питань розробки Стратегії регіонального розвитку Київської області на період до 2020 року за участі експертів проекту ЄС "Підтримка політики регіонального розвитку в Україні".

Проведення семінару з питань розробки Стратегії регіонального розвитку Київської областіЗахід очолили співголови Оргкомітету з питань розробки Стратегії - голова Київської ОДА  - Володимир Миколайович  Шандра та голова Київської обласної ради  - Бабенко Микола Вікторович.

Модератором заходу став Христюк Дмитро Вікторович, який познайомив присутніх із доповідачами, які детально роз’яснювали мультимедійні презентації. Серед доповідачей: експерти Проекту ЄС «Підтримка політики регіонального розвитку в Україні» Кашевський Василь із виступом на тему: -  « Огляд процесу розробки Стратегії розвитку Дніпропетровської області до 2020 року» та Ткачук Анатолій із виступами на теми: -  «Сучасний стан та перспективи реформування системи управління регіональним розвитком в Україні»; - «Особливості підготовки соціально-економічного аналізу області». Виступи були змістовними, базувалися на прикладах розвитку та проектів інших регіонів України: Хмельницької, Рівненької, Дніпропетровської областей тощо.

Під час семінару було зазначено, щ Київщина є пілотним регіоном розробки стратегії розвитку,  саме у векторі європейських стандартів та цінностей. Оскільки Київська область - це один  із  17 регіонів України, який має високий ВВП, податки є вищими  за бюджетне фінансування області, земельні ресурси (породи) є найціннішими у Європі тощо.

Присутніми були  радник голови Київської ОДА - Максименко В.М., керівники та фахівці різних структурних підрозділів Київської ОДА, а саме начальник управління культури, національностей та релігій КОДА - Подолянець І.І., головний спеціаліст відділу культури, мистецтв та охорони культурної спадщини управління культури, національностей та релігій КОДА - Якименко Н.В, директор департаменту економічного розвитку і торгівлі КОДА  -  Горбик В.М., директор департаменту освіти і науки Київської ОДА  -  Клокар Н.І., представники Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, представники місцевих та всеукраїнських ЗМІ тощо.

<< Назад