Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

13 січня 2014 року

З метою сприяння дальшому розвитку професійної і аматорської творчості, популяризації культурних традицій регіонів України та з нагоди відзначення 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка у приміщенні Київської обласної державної адміністрації відбулася нарада з керівниками творчих колективів області щодо питання організації та підготовки до творчого звіту майстрів мистецтв та аматорів народного мистецтва.

На виконання Указу Президента України від 5 грудня 2013 року

№ 702/2013 “Про Всеукраїнський творчий звіт майстрів мистецтв та аматорів народного мистецтва України” 29 березня цього року у Національному палаці мистецтв “Україна” відбудеться творчий звіт майстрів мистецтв та аматорів народного мистецтва Київської області.

- Мистецькі таланти та розмаїта духовна культура традиційно символізують історичну спадщину нашої держави і регіону. Президент України Віктор Янукович визначив одним із пріоритетних завдань влади - створення умов для подальшого розвитку культури і духовності українського суспільства, адже це той неоціненний скарб народної творчості, який передається із покоління в покоління, - зазначила заступник голови Київської обласної державної адміністрації Тетяна Подашевська.

Учасники наради обговорили організаційні питання та концепцію проведення творчого заходу. Зокрема, погодили питання облаштування виставки майстрів народної творчості та декоративно-ужиткового мистецтва.

нарада з керівниками творчих колективів області щодо питання організації та підготовки до творчого звіту майстрів мистецтв та аматорів народного мистецтва

<< Назад