Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

7-10 серпня 2014 року

«Саксаганці» відкривають 81-ий театральний сезон

відкриття нового 81-го театрального сезонуЯскраву шоу-програму з нагоди відкриття нового 81-го театрального сезону саксаганці покажуть з 7 по 10 серпня 2014 року о 19:00 годині.

Не забувають саксаганці про наймолодших глядачів. 10 серпня діти зможуть подивитися чудову казку «Красуня та Чудовисько». Прем’єра вистави відбулася наприкінці минулого сезону у червні й рекомендована для сімейного перегляду.

Білоцерківці та гості міста матимуть змогу побачити ще одну прем’єру театру. Буквально в останні два дні минулого сезону на малій сцені відбувся прем’єрний показ вистави «Ненормальна». З героями цієї незвичайної історії глядачі зможуть зустрітися 12, 13 та 20 серпня.

Зазначимо, що у новому сезоні глядачів чекатимуть багато сюрпризів – прем’єр. Проте глядачі зможуть переглянути й улюблені вистави, які вже протягом багатьох років популярні на нашій сцені.

Отож, до зустрічі з нашими улюбленцями – артистами Київського академічного обласного музично-драматичного театру ім. П. К. Саксаганського залишилися лічені дні!

<< Назад