Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

31 серпня 2014 року

ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІ КИЇВЩИНИ - ЗАХИСНИКИ УКРАЇНИ В ЗОНІ АТО, ОТРИМАЛИ ДОПОМОГУ ОСОБИСТО ВІД ЗЕМЛЯКІВ!

Гуманітарна допомога військовослужбовцям зони військового конфлікту на Сході України з КиївщиниСлужіння Батьківщині в усі роки і століття вважалося справою благородною, вартою щирої подяки співвітчизників.

Так, до наших мужніх та сміливих хлопців - військовослужбовців з Київщини, до зони військового конфлікту на Сході України, з метою  доставити гуманітарний вантаж та підтримати морально, особисто вирушили представники  Київської обласної державної адміністрації та творчі колективи Київщини.

Близько 30 тонн гуманітарної допомоги отримали цими вихідними наші військовослужбовці, які перебувають у зоні АТО. Продукти харчування, воду, запасні частини до транспорту, бронежилети, спальні мішки, ковдри, подушки, плащ-накидки, супутникові антени, ліки, а також адресні посилки від рідних, отримали бійці з батальйону територіальної оборони «Київська Русь» та батальйону особливого призначення в Луганській області «Київщина». Та чи ненайбільше потішили хлопців подарунки від малечі з Баришівського району, яка написала захистникам листи. Дітки від 5 рочків передали вітання нашим захисникам, і це, мабуть, були найдорожчі для них подарунки.

Заступник голови Київської ОДА Дмитро Христюк наголосив, що гуманітарна допомога для бійців АТО надходитиме постійно. Тож усі, хто хоче приєднатися до цієї доброї справи, можуть звертатися в регіональні штаби допомоги військовослужбовцям.

Офіцери та солдати, звичайно, зраділи такому візиту земляків та матеріальній допомозі з рідного краю, в той же час,  для військовослужбовців важливою є й моральна підтримка. Хлопці сумують за рідними: матерями, коханими дружинами та дітьми, своїми нареченими та звичним мирним життям.

Тому, з метою підняття морального і бойового духу хлопців, в район бойових дій, прибули солісти Київського обласного симфонічного оркестру «Академія» та ансамбль головного управління МВС у Київській області . Силами цих колективів було презентовано чудовий концерт для батальйону «Київська Русь».

Ці декілька годин перенесли наших сміливих військовиків у світ музики, співу, гарного настрою та миру. Дозволили забути фізичне та психологічне навантаження, відпочити тілом та душею, набратися сил та мужності із справжнього лікувального джерела  - української пісні.

Хлопці просили артистів виступити для них ще й «на біс», що свідчило як надзвичайно сподобався концерт нашим захисникам - героям.

Після усної домовленості із очільником управління культури, національностей та релігій Київської обласної державної адміністрації Ігорем Подолянцем, який запросив артистів до такої небезпечної подорожі та був ведучим концертної програми, було прийнято рішення  ще приїздити на Схiд та підіймати бойовий дух українських вояків своїми талановитими виступами та лікувати їх душевні та фізичні рани українською піснею.

Нагадаємо, що при Київській обласній державній адміністрації працює Штаб допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в антитерористичній операції, їх сім’ям та іншим громадянам України, які перебувають в районі АТО. Закріплені відповідальні особи по галузевим напрямках допомоги та діє «Гаряча лінія» обласного Штабу 286-17-39; 067-240-40-15.

допомога військовослужбовцям України

<< Назад