Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

2 серпня 2014 року

02 серпня 2014 року у місті Ворзель відбулася Обласна акція
«Київщина за мир та єдність»

За ініціативи депутата Київської обласної ради за підтримки керівництва Київської обласної державної адміністрації, силами управління культури, національностей та релігій Київської обласної державної адміністрації з метою підняв духу, підтримки вимушених переселенців - мешканців східних регіонів України - відбувся Благодійний концерт для мешканців зі сходу України, які тимчасово вимушені перебувати на території мирної та гостинної Київщини.

Захід пройшов за участі Народної артистки України Наталії Бучинської, яка подарувала глядачам улюблені всіма відомі вже хіти та свої нові твори таких відомих авторів як Ніколо, Юрій Рибчинський, Руслан Квінта, Володимир Матецький, Любаша тощо.

Свої виступи, також, подарували творчі колективи Київщини та студенти Коледжу культури та мистецтв.

Модератором заходу люб’язно погодився стати начальник управління культури, національностей та релігій Київської обласної державної адміністрації Подолянець І.І., який теплими словами підтримав біженців із зони конфлікту на сході України.

Під час акції, малеча малювала листівки  - літо на мирній Україні.

В цілому захід відбувся  у теплій та доброзичливій атмосфері… подарував глядачам краплину покою, гумору, гарного настрою та ще раз довів гостинність Київщини.

Проведення благодійного концерту для мешканців зі сходу України

<< Назад