Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

26 серпня 2014 року

Відзначення 23-ї річниці незалежності України на Білоцерківщині

На виконання Указу Президента України та розпорядження голови Білоцерківської районної державної адміністрації «Про відзначення 23-ї річниці незалежності України» відділом культури і туризму райдержадміністрації проведено заходи щодо гідного відзначення в Білоцерківському районі Дня Державного Прапора України та 23-річниці незалежності України, сприяння консолідації суспільства навколо ідей державності та соборності України, утвердження у громадян почуття патріотизму і поваги до своєї держави.

В бібліотеках району протягом липня та серпня проведено тематичні полиці, книжково-ілюстративні виставки, перегляди літератури: «Україно моя калинова, незалежна, могутня, свята!», «Ти - одна і неподільна, Україно моя вільна», «Україна незалежна в серці кожного із нас» та інші.

15 серпня в селі Фурси відбувся молодіжний квест «Моє село - частина України».

22 серпня біля приміщення Білоцерківської райдержадміністрації відбувся мітинг з нагоди Державного Прапора України. У цей же день в селі Фурси відбувся районний концерт «Єднаймося на вишиванім полотні».

Також підняття Державного Прапора пройшли 23 серпня в селах Мала Вільшанка, Пилипча, Городище, Потіївка, Тарасівка, Трушки, Фастівка, Фурси, Яблунівка, місті Узин.

Мітинги-реквієми відбулися 23 серпня в селах Бикова Гребля, 24 серпня Мала Вільшанка, Пилипча, Тарасівка, Трушки.

23 серпня проведено історичну годину «Моя Україна єдина і вільна» в закладі культури села Чепеліївка, дитяча вікторина «Наша Україна» в Будинку культури села Сухоліси та 24 серпня вікторина-диспут «Україно моя, незалежна» в клубі села Томилівка.

23 серпня проведено бесіду «Символи рідного краю» в Будинку культури села Піщана, «Державні та народні символи України» в клубі села Томилівка, бесіда-розповідь «Небесно-жовтий символ нашого єднання» в Будинку культури села Фесюри, 24 серпня в Будинку культури Фастівка – бесіда «Здорова молодь – багатство України».

24 серпня пройшли: виставка «Хліб наш цілющий» та виставка дитячого малюнку «Мій край, моя земля золотокрила», «Життя з Україною» в закладах культури Чепеліївка, Сухоліси та Фастівка.

24 серпня в місті Узин відбулося театралізоване свято «Україна єдина», присвячене 23 річниці незалежності України. Відбулася хода у національних костюмах та з державною символікою, патріотичний концерт. В селі Фурси 23 річницю незалежності України відзначили концертом та парадом вишиванок.

В закладах культури сіл Поправка та Однорог 24 серпня відбувся патріотичний концерт «З Україною в серці», тематичний концерт «Це моя країна, рідна Україна», концерти «Єдина Україна» в селі Потіївка та «Воскресне рідна Батьківщина» в селі Фурси.

22 серпня 2014 року на площі біля Білоцерківської райдержадміністрації відбувся мітинг з нагоди Дня Державного прапору України, де звучали виступи керівництва району, були вручені паспорти молоді.

Цього ж дня в Будинку культури села Фурси було проведення відзначення 23 річниці від Дня незалежності України. Голова Білоцерківської районної  державної адміністрації Василь Михайлович Хрик та голова районної ради Розпутній Леонід Анатолійович відзначили історичну значимість незалежності України та важливість відзначення цієї урочистості з огляду на сьогоднішній день.

Кращі працівники сільського господарства Білоцерківщини були нагороджені почесними грамотами та подяками Київської обласної державної адміністрації та обласної ради, Білоцерківської районної державної адміністрації та районної ради. Також від сільської громади села Фурси привітав краян голова Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад Микола Іванович Фурсенко.

Сільські громади Білоцерківського краю вирішили відзначити річницю незалежності України барвистим рушником єднання «Єднаймося на вишиванім полотні». Кожне село доручило місцевим народним майстриням вишити свій рушник, які було поєднано в 15-тиметрове розшите полотно. «Розгортаєм життя, як сувій полотна….».

В концертній програмі взяли участь  солісти районного будинку культури ,народний фольклорний ансамбль «Терниця», ансамбль ветеранів «Вечірня зірка» та Фурсівський народний аматорський хор «Серпанок» у виконанні яких прозвучали мистецькі твори, присвячені Україні, рідній землі, сповнені патріотизму та любові.

Відзначення 23-ї річниці незалежності України на Білоцерківщині

<< Назад