Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

24 серпня 2014 року

У Фастові відбулися заходи, присвячені Дню Державного Прапора України та 23-й річниці Незалежності України

23 серпня 2014 року о 10-00 год відбулася урочиста церемонія підняття Державного Прапора України біля адмінбудинку. На церемонії міський голова Михайло Нетяжук вручив п’ятьом молодим фастівчанам паспорти.

24 серпня 2014 року святкові заходи розпочалися з Дня відкритих дверей у Фастівському державному краєзнавчому музеї. Тут всі бажаючі з 10-00 год. до 15-00 год. могли безкоштовно відвідати і оглянути виставки музею.

О 16-00 год планувалося провести біля міського Палацу культури культурно-патріотичний захід “вишиванковий ланцюг”, але у зв’язку з дощем та різким похолоданням, захід перенесли у приміщення Палацу. Там у теплій дружній атмосфері фастівчани створили “вишиванковий ланцюг”. Прекрасним виконанням Державного Гімну України Богдан Кірєєв відкрив захід.

Серед присутніх у вишиванках визначили найстаршого учасника, це була жінка 77-ми років, найменшого фастівчанина, це був двомісячний хлопчик  та найбільшу “вишивану” родину, яка складалася з семи осіб та трьох поколінь. Всі переможці отримали символічні призи. Цього року на “ланцюг” зібралося 311 фастівчан, що втричі перевищує минулорічний захід.

Хвилиною мовчання фастівчани вшанували загиблих героїв Небесної сотні та тих українців, які поклали своє життя охороняючи кордони нашої держави на сході України. Серед них них троє наших земляків: Андрій Саєнко, Дмитро Григоренко, Володимир Шестопал.

За участю фастівських священиків Української православної церкви Київського патріархату, Української автокефальної церкви, греко- та римо-католицької церков, церкви євангелієвських християн-бабтистів та релігійної громади “Посольство Боже” всі присутні прочитали молитву “Отче наш…” та помолилися за мир в Україні.

Під час проведення заходу було організовано благодійну виставку-ярмарок, де всі бажаючі фастівчани виставляли свої творчі роботи. Для дітей організували розмальовку обличчя у національні кольори, майстер-класи з малювання пальцями і фарбами. Фастівські підприємці компанії “Оріфлейм” організували безпрограшну лотерею, кошти від якої і призи передали волонтерам Центру допомоги військовослужбовцям АТО.

Кошти було передано Фастівському міськрайонному Центру допомоги військовослужбовцям АТО та Фастівській спілці афганців України, які будуть використані на потреби армії.

У фойє протягом трьох годин тривала акція “Лист моєму герою”, яку організувала та провела Світлана Літвінчук. Всі бажаючі – діти та дорослі могли написати листа, намалювати малюнок, створити листівку своїми руками. Таких листів набралося більше 200 штук. Всі вони будуть передані  на передову в зону АТО та пораненим солдатам, що знаходяться на лікуванні в шпиталях Києва, Вінниці, Дніпропетровська, Харкова.

Окремі слова подяки висловлюю всім фастівчанам, які взяли активну участь у підготовці та проведенні заходу: міський Палац культури та його творчий колектив, Фастівський державний краєзнавчий музей та його колектив, Фастівська школа народної майстерності, Будинок Святого Мартіна, що працює при римо-католицькому костьолі, творча майстерня по ліпленню з тіста (організатор Анжеліка), Світлані Літвінчук, Єлизавета Омельчук, Валентині Верховець, Максиму Слободяну, Віктору Совенку та Ігорю Кириченку.

Проведення заходів присвячених Дню Державного Прапора України та 23-й річниці Незалежності України у Фастові

урочиста церемонія підняття Державного Прапора України біля адмінбудинку

вишиванковий ланцюг

<< Назад