Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

24 серпня 2014 року

Святкування Дня Прапора України та 23-ї річниці Незалежності України
у Києво-Святошинському районі

Урочистий захід з нагоди відзначення Дня Державного Прапора України проведено 23 серпня 2014 року в м. Вишневе біля міської ради. Було здійснено урочисту церемонію підняття Державного Прапора України. Також були підняті прапори Київської області та м. Вишневого.

У День Державного Прапора України та з нагоди 23-ї річниці незалежності України у населених пунктах району організовано: виставки фото- та архівних документів, що ілюструють процес розбудови незалежної України, становлення та розвиток українського державотворення; у бібліотеках, будинках культури, клубних закладах району представлено тематичні експозиції, виставки робіт майстрів народної творчості і художників, книжкові виставки.

Організовано екскурсії, тематичні вечори, історичні читання, присвячені історії та культурі України, ролі видатних діячів, які брали активну участь у розбудові незалежної держави, процесах державотворення. Здійснено  покладення квітів до пам'ятників та пам'ятних знаків видатним діячам українського державотворення, борцям за незалежність України, місць поховань громадян, які загинули, виборюючи демократичний вибір та відстоюючи конституційні засади демократії, права і свободи людини під час Революції гідності (листопад 2013 року - лютий 2014 року), захищаючи незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України.

Проведено роботу з благоустрою населених пунктів району, упорядкування об’єктів культурної спадщини, пам’ятників та місць поховань осіб які загинули у боротьбі за незалежність України. Забезпечено урочисте оформлення населених пунктів напередодні та під час святкування Дня Державного Прапора та 23-ї річниці незалежності України, використовуючи державну символіку.

У рамках відзначення Дня Державного прапора та Дня незалежності 23 серпня 2014 року в Боярці відбулись районні урочистості. Біля Боярської міської ради зібралися жителі та гості міста у вишиванках для участі в урочистій ході містом зі стометровим Державним прапором України.  Настоятель Свято-Покровської парафії Димитрій Присяжний перед початком ходи освятив знамено.

На сцені біля Боярського будинку урочистих подій учасників ходи та гостей заходу привітали голова Києво-Святошинської райдержадміністрації Сергій Возний, голова Києво-Святошинської районної ради Людмила Шевчук та міський голова Боярки Тарас Добрівський. Отець Димитрій звершив Молебень за Україну, що об’єднав у молитві всіх присутніх.

Була організована виставка творів художників, майстрів народної творчості, народних умільців. Упродовж святкування волонтери проводили збір коштів на підтримку земляків, що перебувають в зоні АТО.

У м. Вишневе проведено урочистий мітинг біля пам’ятника Тарасу Шевченку та відкриття міської дошки пошани.

У с. Гореничі 24 серпня відбулось відкриття оновленого сільського стадіону. Проведено 20-кілометровий марафон «Музичі-Гореничі» та  товаристський матч за участі ветеранів ФК «Динамо».

У с. Бобриця до Дня Державного Прапора України та Дня незалежності України біля будинку культури проведено розважальну програму для дітей та змагання для молоді,  проведено урочисту частину та концертно-патріотичний захід.

У с. Крюківщина біля сільської ради відбувся мітинг, покладання квітів до пам’ятника загиблим воїнам, вручення матеріальної допомоги сім’ям воїнів АТО.

У клубі с. Мощун Горенської сільської ради проведено урочистий концертно-патріотичний захід, під час якого проведено збір коштів на підтримку земляків, що перебувають в зоні АТО.

У с. Ходосівка організовано велопробіг та спортивні змагання до Дня незалежності України. На території стадіону Хотівського НВК відбулась презентація книги про події під час Революції Гідності, демонстрація фільму про перебіг подій на Майдані та урочистий мітинг до Дня незалежності України.

Працівниками бібліотек району оформлені інформаційно-тематичні полиці «День Незалежності України», книжково-ілюстративні виставки «Україно! Ти для мене диво», усні журнали «Під вільним сонцем моя Україна величавим розмаєм цвіте», інформаційні години «Є найсвятіше слово на землі: Одне. Високе. Світле. Україна!», уроки державності «Україна – ти моя молитва».

В міській бібліотеці для дітей м. Боярка проведено заочну подорож картою України «Відкрий для себе Україну».

Релігійними організаціями населених пунктів району 24 серпня 2014 року проведено молебні за Україну та український народ.

Слава Україні!!!

Святкування Дня Прапора України та 23-ї річниці Незалежності України у Києво-Святошинському районі

<< Назад