Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

23 серпня 2014 року

Концерт «ПЕРЕЯСЛАВ БЕЗ ВІЙНИ»

На імпровізованій сцені біля Народного центру культури «Зустріч» у парку імені Т. Шевченка 23 серпня 2014 року відбулася визначна для сьогодення подія: благодійний концерт «ПЕРЕЯСЛАВ БЕЗ ВІЙНИ» на підтримку військовослужбовців-учасників бойових дій на сході України.

Особливість даного заходу, підготовленого силами працівників та колективів НЦК «Зустріч», викладачів та вихованців дитячої музичної школи ім. П. Сениці, полягає у тому, що разом із професійними артистами на сцені могли виступити усі бажаючі та небайдужі. В якості ведучого на заході дебютував Володимир Лисаченко.

Подібні концерти дуже важливі для сьогоднішньої боротьби не лише у фінансовому плані, але і в моральному. Нашим хлопцям значно легше боротися, якщо відчувається підтримка оточення. Про це виступив із словами подяки міський голова Тарас Костін.

«ПЕРЕЯСЛАВ БЕЗ ВІЙНИ» – для когось, можливо, й нічого не значущий лозунг, а для когось девіз боротьби за життя, свободу, цілісність, незалежність. Приємно здивувало те, як люди відкликнулись на заклики, розміщені в місцевих ЗМІ, не стали байдужими, прийшли й проявили максимум єдності, згуртованості та патріотизму: адже парк досхочу наповнився глядачами, більшість з яких, від маленької дитинки, до досвідчених людей поважного віку, прийшли на концерт у вишиванках. В очі кидалось те, як дітки випрошували у батьків грошинку, щоб самостійно вкинути до скрині аби хоч чимось допомогти нашим героям.

Крім міського очільника, на заході були присутні заступник міського голови Валентина Губенко, відділ культури і туризму, на чолі з начальником Антоніною Курило, працівники НЦК «Зустріч», дитячої музичної школи ім. П.Сениці.

На концерті зібрано 3236 гривень, які, після погодження з військовим комісаріатом, будуть спрямовані на речі, в яких бійці мають першочергову необхідність.

У день концерту на жителів та гостей міста чекала ще одна приємна новина: спеціально до заходу силами начальника відділу культури і туризму Антоніни Курило парк імені Тараса Шевченка поповнено дизайнерськими лавочками, і це не може не радувати. Адже, дозвілля та комфорт переяславців для нас понад усе.

ДАВАЙТЕ ЗАВЖДИ ГУРТУВАТИСЬ І МИ НЕПЕРЕМОЖНІ!!!!!

Проведення благодійного концерту ПЕРЕЯСЛАВ БЕЗ ВІЙНИ

<< Назад