Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

23-24 серпня 2014 року

Театр - мистецтво, яке об’єднує країну
Київський академічний обласний музично-драматичний театр ім. П. К. Саксаганського відкрив 81-й театральний сезон.

Театр цими днями символізував єдність і велич нашої держави. Адже сім’я саксаганців складається з представників Білої Церкви, Київщини, Чернігівщини, Львівщини, Запоріжжя, Харкова, Луганщини, Донеччини, Кривого Рогу, Одеси, Вінниччини, Дніпродзержинська, Хмельниччини, Черкас, Автономної Республіки Крим… Об’єднані однією справою, єдиним покликанням, любов'ю до людей та вірністю Україні, артисти розпочали новий театральний рік.

Протягом чотирьох днів саксаганці презентували нову шоу-програму, присвячену цій події. І щодня – аншлаг. Це й не дивно, адже глядачі скучили за своїми улюбленцями за час відпустки. Крім того, як з’ясувалося під час спілкування ведучих із залом, серед шанувальників театрального мистецтва виявилося чимало гостей зі всієї Київщини та різних куточків України.

Так, важливість театрального мистецтва для народу, для формування національної свідомості відзначив начальник управління культури, національностей та релігій Київської обласної державної адміністрації Ігор Подолянець. Він побажав творчому колективу натхнення і сил для здійснення грандіозних планів у 81-му сезоні. Присутній на відкритті нового театрального сезону Митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин поблагословив артистів на добрі справи в служінні народу заради розвитку духовності та миру в державі.

Розпочавши 81-ий сезон, саксаганці не баритимуться з подарунками для своїх глядачів. Наразі вже готуються до випуску чотири нові вистави. А найближчим часом, 23 і 24 серпня буде презентовано нову шоу-програму, присвячену 23-й річниці Незалежності України.

<< Назад