Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

22 серпня 2014 року

День незалежності України «Єднаймося на вишиванім полотні!»

У будинку культури села Фурси Білоцерківського району, 22 серпня 2014 року відбулося відзначення 23 річниці від Дня незалежності України. Голова Білоцерківської районної державної адміністрації Василь Михайлович Хрик та голова районної ради Розпутній Леонід Анатолійович відзначили історичну значимість незалежності України та важливість відзначення цієї урочистості з огляду на сьогоднішній день.

Кращі працівники сільського господарства Білоцерківщини були нагороджені почесними грамотами та подяками Київської обласної державної адміністрації та обласної ради, Білоцерківської районної державної адміністрації та районної ради. Також від сільської громади села Фурси привітав краян голова Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад Микола Іванович Фурсенко.

Сільські громади Білоцерківського краю вирішили відзначити річницю незалежності України барвистим рушником єднання «Єднаймося на вишиванім полотні». Кожне село доручило місцевим народним майстриням вишити свій рушник, які було поєднано в 15-тиметрове розшите полотно. «Розгортаєм життя, як сувій полотна….».

В концертній програмі взяли участь  солісти районного будинку культури, народний фольклорний ансамбль «Терниця», ансамбль ветеранів «Вечірня зірка» та Фурсівський народний аматорський хор «Серпанок» у виконанні яких прозвучали мистецькі твори, присвячені Україні, рідній землі, сповнені патріотизму та любові.

«Слава Україні!-Героям Слава!» – час від часу звучало в залі і на сцені. Свято справді обєднало всіх присутніх і додало віри у мирне та щасливе майбутнє України.

Відзначення 23 річниці від Дня незалежності України У будинку культури села Фурси Білоцерківського району

<< Назад