Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

20 серпня 2014 року

Свято єднання в оздоровчому таборі «Дружба»

Кожного літа до оздоровчого табору «Дружба», розташованого в мальовничому с. Трушки Білоцерківського району, з усієї Київщини з’їжджаються на відпочинок дітлахи. Як і в попередні роки цього літа з користю для фізичного та інтелектуального розвитку тут перебувало 334 різного віку школяра з Білоцерківського, Васильківського, Кагарлицького, Сквирського, Святошинського районів, міста Ірпеня та Білої Церкви.

Працівники відділу культури та туризму Білоцерківської райдержадміністрації розробили для юних відпочивальників розлогу конкурсно-розважальну програму «Козаченьки молоденькі», до якої було включено вікторини та ігри, спрямовані на виховання шанобливого ставлення до історії та культури своєї держави.
 
Протягом літніх місяців 2014 року було проведено літературний вернісаж «Завітала в гості казка», конкурсно-розважальну програму «В барвах сонячного літа». Розвиваючі конкурси поглибили знання дітей з літератури, географії, біології та історії.
 
Під час зазначених заходів діти демонстрували свої таланти в декламуванні, вокальній майстерності і танцювальному мистецтві.

За організацію дозвілля працівники культури одержали безмежну вдячність, любов і довіру дітей, а діти – призи.

Свято єднання в оздоровчому таборі Дружба

<< Назад