Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

17 серпня 2014 року

Презентація виставки малярських робіт киянки Галини Попінової

17 серпня 2014 року в Ржищівському археолого-краєзнавчому музеї відбулася презентація виставки малярських робіт киянки Галини Попінової, члена Спілки художників України. Цього дня до музею завітали: авторка полотен Галина Попінова; Антон Тітов, скульптор (чоловік художниці); Микола Спичак, міський голова; Володимир Пасека, начальник Ржищівського міського відділу культури; Наталія Сухоліт, арт-критик; Олександр Храпачов, художник, член НСХУ; Валерій Анісімов, кінооператор з родиною; учні художниці та інші поціновувачі мистецтва. Для гостей провели екскурсію по музею. Ознайомили з полотнами художниці, які експонуються у виставковій залі.

Презентацію відкрила Лариса Сергійчук, директор музею надавши слово гостям заходу. Галина Попінова розповіла про свої роботи. Микола Спичак висловив своє захоплення виставкою та сподівання, що роботи цієї професійної художниці ржищівчани та гості міста зможуть побачити ще не раз.
Наталія Сухоліт відзначила художницю, як талановиту особистість, з якою постійно співпрацює. Олександр Храпачов, викладач НАОМА розповів присутнім про напрямки мистецьких шкіл в Україні та відзначив професіоналізм мисткині.

Гостям музею сподобалися полотна Г.М.Попінової. Вони були приємно вражені музеєм та виставкою.

Презентація виставки малярських робіт киянки Галини Попінової

<< Назад