Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

7 та 9 лютого 2014 року

Театр ім. П.К. Саксаганського підкорив Польщу багатством української культури

7 та 9 лютого 2014  року Київський академічний обласний музично-драматичний театр ім. П.К. Саксаганського  відвідав з гастролями польські міста Тарнув та Островець-Свентокшиський. Колектив презентував нову шоу-програму “Україна – Польща Транзит” – феєричне дійство, яке об’єднало хореографічне, вокальне і драматичне мистецтво.

Зі сцени звучали класична, народна музика та естрадні хіти в оригінальному аранжуванні, гумор і прониклива лірика. Майстерність артистів, щирість почуттів, розмаїття стилів та жанрів, які розкривають ідею єдності народів та краси людського духу, полонили серце кожного глядача.

У контексті напруженої політичної ситуації, яка склалася в Україні та породила  хибні судження про нашу державу в світі, виступ саксаганців став знаковим. Польські глядачі були приємно вражені багатогранністю і багатством української культури, високим рівнем професіоналізму виконавців та якості шоу-програми. За короткий час артисти зуміли відтворити рідні традиції в українських танцях і піснях, довели, що українська культура ввібрала краще зі світових надбань, виявили повагу до польського народу, подарувавши глядачам фольклор та естрадні хіти польською мовою. На кожному концерті зал дружно підспівував та аплодував стоячи.

У відгуках глядачів звучала впевненість, що така самодостатня, духовно багата, сильна держава, як Україна, завжди буде займати гідне місце серед передових країн світу.

Гастролі виявилися ефективними в плані формування позитивного іміджу нашої країни за кордоном. Тож хороший почин обіцяє перерости в традицію – театр отримав запрошення виступити у 9-ти польських містах.

Театр ім. П.К. Саксаганського підкорив Польщу багатством української культури

Київський академічний обласний музично-драматичний театр ім. П.К. Саксаганського у Польщі

<< Назад