Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

12 лютого 2014 року

На Київщині відбулися обласні заходи з нагоди 25-ї річниці виведення
радянських військ з Афганістану

Урочисті заходи з нагоди 25-ї річниці виведення радянських військ з АфганістануЗа участі голови Київської ОДА Анатолія Присяжнюка відбулися урочисті заходи з нагоди 25-ї річниці виведення радянських військ з Афганістану. Також участь у заході взяли представники Київської обласної ради, очільники ветеранських та громадських організацій, ветерани та очевидці тих подій, а також матері та вдови загиблих воїнів.

Під час промови губернатор Київщини подякував усім ветеранам за їх величний подвиг для свого народу та висловив співчуття матерям, сини яких загинули у війні та дружинам загиблих.

- Сьогодні ми відзначаємо 25-ту річницю виведення військ з Афганістану. Київщина пам’ятає своїх героїв, які мужньо виборювали щасливе майбутнє та мирне небо для своїх нащадків. Подвиг наших воїнів вартий уваги. Ми схиляємо голови перед нашими співвітчизниками, які ціною власного життя зуміли відстояти для нас право жити в мирі та спокої на рідній землі, - зазначив Анатолій Присяжнюк під час урочистого відкриття заходу.

Також очільник регіону наголосив, що наразі значна увага держави та представників влади зосереджена на питаннях соціального захисту ветеранів-афганці, воїнів інтернаціоналістів, учасників бойових дій та сім’ям загиблих.

Нині, на Київщині активно працює ветеранська афганська організація, представників якої включено до складу колегії облдержадміністрації. На місцевому рівні в кожному районі та місті обласного значення діють місцеві ветеранські організації, які вирішують питання соціального захисту ветеранів-афганців.

Як зауважив голова громадської спілки ветеранів Афганістану Іван Коваль, сьогодні досить відчутна допомога, увага та підтримка від влади, яка проявляється на добрих справах.

- Обласна влади Київщини докладає сьогодні чимало зусиль аби надати допомогу ветеранам, в тому числі й учасникам війни в Афганістані. Така допомога проявляється не лише у разових матеріальних виплатах, забезпечення ліками, коштами на протезування, реабілітацію. Вирішення проблем ветеранів відбувається і через соціальні програми та проекти, зокрема, через програму „Турбота”, яка діє в нашій області, - зазначив Іван Коваль.

Під час урочистостей голова КОДА нагородив подяками та цінними подарунками ветеранів, а також вдів загиблих воїнів та матерів, сини яких не повернулися з поля бою. На завершення Анатолій Присяжнюк побажав усім міцного здоров'я, спокою, миру та злагоди.

подяками та цінними подарунками ветеранів війни у Афганістані

<< Назад