Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

8 липня 2014 року

Засідання круглого столу до Дня родини «Родина - джерело нашого життя»

08 липня 2014 року на базі районної бібліотеки для дітей за ініціативи служби у справах дітей та сім’ї Ставищенської РДА, РЦСССДМ відбулося засідання круглого столу до Дня родини «Родина – джерело життя». Учасниками круглого столу були: представники райдержадміністрації, райради, селищної та сільських рад, відділу освіти, культури і туризму,  КМСД, УСЗН, працівники редакції «Сільські обрії», телекомпанії «Грант»; Родина Древецьких (батько Леонід Миколайович, мати Світлана Олександрівна, дочки Вікторія та Анна, прийомний син Червинський Юрій); Родина Карпенків (батько Юрій Миколайович, мати Олена Володимирівна, дочка Есфір, син Даніїл, прийомні діти Тернесюки: Олександр, Валентин, Аліна, Раїса); запрошені гості – керівники організацій, підприємці, благочинний Ставищенського округу протоієрей  Андрій. Ведуча круглого столу Петухова О.М.- директор районної бібліотеки, озвучила мету заходу: розвиток сімейних форм виховання в районі; об’єднання зусиль громадськості для вирішення проблем сімей з дітьми. Про стан соціально-правового захисту дітей у Ставищенському районі ознайомила Шалієвська Т.С. – керівник апарату РДА. Директор РЦСССДМ Папушина Л.А. інформувала про нормативно-законодавчі основи створення прийомної сім’ї, про облік та соціальний супровід сімей з дітьми, які опинилися в складних життєвих обставинах, осіб з числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, випускників інтернатного закладу; підготувала та прокоментувала шокуючий відеоролик щодо статистики дітей-сиріт в Україні.

В.о.начальника служби у справах дітей та сім’ї РДА Драч С.П. озвучила  інформацію про облік та влаштування дітей у сімейні форми виховання протягом 2013-2014 років. Начальник УСНЗ Крук Р.О. інформував про нормативно-законодавчі умови надання соціальної допомоги сім’ям з дітьми, зокрема прийомним батькам. Радник голови райдержадміністрації з гуманітарних питань Деркач Ю.О. ознайомив з повноваженнями органів місцевого самоврядування з питань реалізації державної сімейної політики. Заступник голови районної ради Бандура Р.В. прокоментував визначення завдань спільної діяльності органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування у реалізації пріоритетних напрямків державної сімейної політики у сфері забезпечення та захисту прав та інтересів дитини.

З приємним хвилювання  звучала розповідь родин Древецьких та Карпенків  про будні власних сімей. Для присутніх Любов Папушина прокоментувала відеоматеріали про минуле і сьогодення цих родин.

Директор дитячого будинку змішаного типу «Світанок» с.Красилівка Яременко М.А. розповів про створення необхідних умов для життя та розвитку кожної дитини в інтернатному закладі, про перспективи влаштування дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування у прийомні родини, про проблеми, які потребують вирішення для забезпечення повноцінного життя випускника інтернатного закладу в суспільстві.

Учасники круглого столу взяли активну участь в обговоренні винесених на засідання питань: Тільки в родині зростає справжня людина; Важливіше дитини нічого немає у світі; Спільними зусиллями збудуймо майбутнє держави. 

Благочинний Ставищенського округу протоієрей Андрій наголосив на дотриманні Божих заповідей усіма людьми, а головне, якщо створюється сім’я, то вона всю свою любов  повинна дарувати дітям, щоб досягти певних результатів.

До Дня родини у районній бібліотеці для дітей підготовлено перегляд літератури «Є цінності святі: Любов, Життя, Родина», бібліотекар Шушківська Н.І. провела з дітьми родин Древецьких та Карпенків  вікторину «Чи знаєте ви казку».

На завершення заходу родинам Древецьких, Карпенків,  директору дитячого будинку змішаного типу «Світанок» с.Красилівка Яременко М.А. були вручені запашні короваї. А чудові подарунки дітям запрошених сімей та вихованцям дитячого будинку змішаного типу «Світанок» підготували: генеральний директор ТОВ «Інтерагроінвест» Дабіжа В.М., начальник ВАТ «Ставищенське РТП» Смик В.В., директор районного СТ Чуприна С. А., ФОП Винокурова Л. А., ФОП Рябоконь В. В., ФОП  Довгалюк О.П.

Проведення засідання круглого столу до Дня родини

<< Назад