Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

30 липня 2014 року

30 липня 2014 року в Київській обласній державній адміністрації відбулось засідання керівного комітету та робочої групи з питань розробки Стратегії регіонального розвитку Київської області на період до 2020 року.

Головною метою засідання було презентації SWOT-аналізу Київської області, огляд порівняльних переваг, викликів та ризиків розвитку регіону, визначення стратегічних та операційних цілей, завдань Стратегії.

Засідання пройшло під головуванням голови облдержадміністрації Володимира Шандри, за участі голови облради Миколи Бабенка, експертів проекту ЄС "Підтримка політики регіонального розвитку в Україні": Юрія Третяка, Анатолія Ткачука, Олександра Сергієнка, заступників голови КОДА Ганни Старикової та Дмитра Христюка, керівників структурних підрозділів та обласних організацій, голів райдержадміністрацій, міських голів, депутатів Київської облради, науковців, представників громадських організацій та колег з Житомирської, Черкаської, Чернігівської областей.

Олександр Сергієнко охарактеризував результати SWOT-аналізу Київської області. Також проведено огляд порівняльних переваг, викликів та ризиків розвитку регіону, визначено подальші кроки зі стратегічного планування. Зокрема, в ході дискусії проаналізували сильні та слабкі сторони області, можливості та загрози в розрізі сучасних подій в Україні, децентралізації влади, інтеграції в ЄС.

Учасники засідання активно приймали участь в обговоренні стратегічних та операційних цілей, пропонували свої варіанти завдань Стратегії розвитку Київської області до 2020 року, в т.ч. управління культури, національностей та релігій Київської ОДА представляв заступник начальника управління - Томнюк Віталій Ігорович.

За результатами засідання членам робочої групи буде надісланий SWOT-аналіз, стратегічні, операційні цілі та завдання для внесення своїх пропозиції, а також формування кінцевої стратегічної місії та бачення.

На наступному засіданні буде презентовано проект Стратегії розвитку Київської області на період до 2020 року.

Стратегія регіонального розвитку Київської області на період до 2020 року

<< Назад