Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

16 липня 2014 року

Ток шоу "Сімейні відносини" у м. Бровари

В рамках літнього табору відпочинку, що проходять в Парку культури та відпочинку "Перемога", організованого релігійною громадою ЄХБ (Євангелистів християн баптистів) 16 липня з 19.00 до 21.00 відбулось захоплююче ток-шоу на тему сімейних відносин.

В заході взяли участь пять молодих духовних лідерів з п'яти країн світу. Каміл з Таджикістану, Олександр з Шотландії, Клер з Великобританії, Ануш з Вірменії, Україну представляла Сюзанна.

Духовні лідери на початку показали свої яскраві таланти, так Ануш чудово співала пісні вірменською мовою, а Клер - грала на флейті. В обговоренні сімейного виховання в різних країнах, які були представлені на ток-шоу, брали активну участь не лише "головні герої", а й глядачі, пересічні броварчани, які приєднувались до участі, відпочиваючи у парку. Захід пройшов цікаво, змістовно.

Начальник відділу культури Багмут Н.А. подякувала учасникам ток-шоу та глядачам за активну участь в обговоренні такої важливої теми, адже сімейні цінності надважливі як у нашій країні, так і за її межами.

Міцна сім'я - міцна держава!

Проведення захоплюючого ток-шоу на тему сімейних відносин духовних лідерів

<< Назад