Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

13 липня 2014 року

Християнська церква «Воскресіння» прийняла у м. Бровари біженців
із м. Краматорська Донецької області

Броварська християнська церква «Воскресіння» прийняла у своєму духовному закладі біженців із південного сходу міста Краматорська, Донецької області у кількості 19 чоловік. Пастор церкви Шуляк Дмитро Васильович із своїми прихожанами організували достойне проживання людей, забезпечили їх ліжко місцями, харчуванням, частково фінансовою підтримкою.

10 липня 2014 року до біженців відвідала депутат Броварської міської ради, начальник відділу культури  - Багмут Н.А., яка від імені міського голови висловила співчуття і всіляку підтримку людям, які потрапили в складні життєві обставини. Поцікавилась нагальними проблемами людей та посприяла їх вирішенню, а саме: семеро людей, які просили допомоги з працевлаштування були направлені до Броварського центру зайнятості, де їм буде організовано працевлаштування. Молоду вагітну жінку Катерину Чернишову направлено до Броварської жіночої консультації для взяття на облік.

Людям дуже сподобалося наше затишне, доброзичливе, гостинне і турботливе місто Бровари. А для кращого знайомства з його історією, начальник відділу культури запросила до Броварського краєзнавчого музею.

Біженці висловили свою вдячність за турботу Броварській міській владі, міському голові та християнській церкві «Воскресіння», яка в складний час стала для них другим рідним домом.  Церковна громада молиться за мир в Україні і за благополучне повернення людей до дому.

За сприяння міського голови 13 липня 2014 року в парку "Приозерний" було проведено водне хрещення прихожан Броварської християнської церкви "Воскресіння", членів ГО "Духовність". Духовний захід розпочався з молитви за мир в Україні.

У заході прийняли участь тимчасові переселенці з м. Краматорськ Донецької області, які на даний час отримали прихисток у церкві "Воскресіння".

Надання захисту біженцям із південного сходу Броварською християнською церквою Воскресіння

<< Назад