Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

23 червня - 2 липня 2014 року

Духовне та фізичне оздоровлення дітей

Організація дитячого оздоровчого табору сімейного типу в селі РожниХристиянська церква «Воскресіння», пастор Дмитро Васильович Шуляк з 23 червня по 02 липня організувала дитячий оздоровчий табір сімейного типу в селі Рожни на базі відпочинку «Десна».

Було оздоровлено 50 броварських  дітей разом з їхніми батьками. Координатор табору Олена Шуляк підготувала цікаву театралізовану духовну програму для відпочиваючих.

Щасливі діти разом зі своїми батьками оздоровились на березі мальовничої річки Десни в колі друзів та рідних та духовних лідерів християнської церкви «Воскресіння».

За сприяння міського голови, відділу культури 13 липня на літній естраді в Парку культури та відпочинку "Перемога" відбулося відкриття денного табору для дітей, який триватиме з 13 по 18 липня, релігійною громадою євангельських християн баптисиів міста Бровари, членів ГО "Духовність", - пресвітер - Лепак Анатолій Демянович.

У програмі табору: понеділок-пятниця (14-18 липня) 09.00-14.00 год., спортивні змагання, ляльковий театр, вікторини, ігри для дітей, рукоділля, цікаві історії.

<< Назад