Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

26 квітня 2014 року

“Мистецький узвіз Переяслава”

Проведення ярмарки-продажу Мистецький узвіз ПереяславаВесняний Переяслав поступово наповнюється культурно-мистецьким життям. Перший  з таких заходів стартував у суботу 26 квітня 2014 року -  відбулося відкриття ярмарки-продажу “Мистецький узвіз Переяслава”.

На вулиці Сковороди біля дзвіниці Вознесенського собору народні майстри різножанрового мистецтва презентували свої вироби. Були представлені роботи: вишивка бісером, гладдю, хрестиком,лозоплетіння, в'язання спицями та крючком, живопис, графіка,ексклюзивні ковальські роботи, гончарство, головні убори (українські віночки,обручі, заколки).

Мистецький узвіз надалі буде працювати щосуботи з 10.00, що дасть змогу популяризувати наше місто серед туристів та екскурсантів. На ярмарку можна буде не лише отримати знання із певного виду рукоділля, власноруч виготовити запропонований виріб, а й долучитися до музичної й поетичної творчості. Тому пропонуємо приєднуватися всім зацікавленим для подальшої співпраці. Адже такі заходи є життєво необхідними і для майстрів, і для всіх нас, бо нам є чому повчитись у цих талановитих людей.

<< Назад