Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

26 квітня 2014 року

У місті Борисполі відбулися заходи з нагоди 28-ї річниці
від Дня Чорнобильської трагедії

26 квітня у місті Борисполі відбулися заходи з нагоди 28-ї річниці від Дня Чорнобильської трагедії. Розпочалися заходи поминальною літією у Свято-Миколаївському храмі на Книшовому меморіальному парковому комплексі. Присутні запалили свічки та помолилися за світлу пам’ять тих, хто безпосередньо брав участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній станції, евакуйованих, переселенців із зони відчуження, усіх тих, кого торкнулася чорним крилом ця страшна біда та кого вже немає поруч з нами.

Після спільної молитви міський голова Анатолій Федорчук, керуючий справами виконавчого комітету міської ради Людмила Передерей, активісти Бориспільської міської громадської організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України», представники депутатського корпусу, політичних партій, громадських організацій, освіти, культури, молоді та громада міста Борисполя поклали квіти до пам’ятника ліквідаторам наслідків аварії на Чорнобильській атомній станції.

Біля пам’ятника також відбувся мітинг-реквієм, під час якого присутні вкотре згадали Чорнобильську трагедію та її непоправні наслідки для всього людства. Перед громадою міста виступив міський голова Анатолій Соловйович Федорчук. Присутні схилили голови у скорботній хвилині мовчання, вшановуючи світлу пам’ять усіх покійних.

Секретар Бориспільської міської громадської організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України» Надія Іванівна Драпей прочитала вірш «Лине серця набат», який відгукнуться в душах кожного з нас співчуттям і милосердям, як тяжкі дзвони Чорнобиля.

заходи з нагоди 28-ї річниці від Дня Чорнобильської трагедії

<< Назад