Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

25 квітня 2014 року

Про заходи з нагоди Дня Чорнобильської трагедії
у Рокитнянському районі

Проведення мітингу-реквієма з нагоди 28-ї річниці Чорнобильської катастрофи25 квітня у селищі Рокитне відбувся мітинг-реквієм з нагоди 28-ї річниці Чорнобильської катастрофи. В заходах, що проходили у центрі селища біля пам’ятного знака Чорнобильської трагедії, взяли участь перший заступник голови Рокитнянської районної державної адміністрації Юрій Заїка, в.о. голови Рокитнянської районної ради Максим Манич, заступник голови адміністрації Лариса Кононець, керівник апарату адміністрації Лариса Глюза, ліквідатори наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, представники установ, підприємств, організацій району, політичних партій, громадських організацій, учнівська молодь, жителі району та представники місцевих ЗМІ.

У своїх виступах керівництво району висловило щиру вдячність ліквідаторам та глибоке співчуття сім'ям померлих та загиблих під час ліквідації аварії, а місцева поетеса, член української асоціації письменників художньо-соціальної літератури Наталія Ненюк прочитала вірш "Реквієм", який присвятила братові, герою Радянського Союзу, лейтенанту внутрішньої служби Віктору Кибенку, загиблому під час аварії на Чорнобильській АЕС.

На Рокитнянщині є традиція – щорічно, 26 квітня, дзвонити у дзвін, який містить у собі Пам'ятний знак Чорнобильської трагедії. Цього року право зробити це отримав ліквідатор аварії  на Чорнобильській АЕС І.Сич. У цей день відправлено поминальні панахиди за загиблими ліквідаторами та постраждалими внаслідок аварії на ЧАЕС. Також, у бібліотеках організовано виставки літератури та періодичних видань, присвячених річниці Чорнобильської катастрофи.

 

<< Назад