Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

24 квітня 2014 року

Конференція «Міжнародне партнерство в освіті. Культура волонтеріату»

Відвідання конференції Міжнародне партнерство в освіті. Культура волонтеріатуНа запрошення голови ВГО «Дитинство», головний спеціаліст відділу культури, мистецтв, охорони культурної спадщини управління культури, національностей та релігій Київської обласної державної адміністрації Якименко Н.В. взяла участь у роботі конференції «Міжнародне партнерство в освіті. Культура волонтеріату», яка відбулася 24 квітня 2014 року у м. Київ за адресою вул. Володимирська 64/13,  (на базі Київського національного університету імені Т.Г. Шевченка, к. 329) та присвячена такій шанованій та благородній  справі - сприянню реалізації місії «Мир через культуру!».

Серед присутніх гостей: М.Г. Жулинський - доктор філ..наук, директор Інституту літератури ім.. Т.Г. Шевченка НАН, академік НАН; представники страхових компаній, департаменту культури КМДА, Влада Літовченко - президент ГО «Міжнародний Фонд культурного співробітництва», студентство та представники ЗМІ.

Культура і освіта -- це ті головні стовпи на яких тримається державність. У Києві, в рамках проекту «Парад Культур» відбулася конференція -- міжнародна співпраця, культура, волонтерство.  Менше місяця залишилося до старту міжнародного фестивалю -- «Парад Культур».

В рамках заходу відбудуться ярмарки народів світу, виставки наукових досягнень, економічні і туристичні форуми, спортивні змагання, культурно-освітній обмін, та багато іншого.  Поділитися своєю культурою, звичаями та освітніми програми на «Параді культур» зголосилися 42 країни. Учасники впевнені, що така співпраця буде корисною для обох сторін, і саме освіті приділять особливу увагу, що дуже важливо у сучасному глобалізованому суспільстві.

Цікаво, що незважаючи на усі буремні події, які відбуваються на політичній арені України, світова спільнота не тільки не побоялася взяти участь у «Параді Культур», а ще більше зацікавилися у культурному та освітньому співробітництві з нашою державою. Організатори впевнені, що «Парад Культур» покладе початок новим культурно-освітнім відносинам України зі світом. 

Відео, режим доступу: http://www.youtube.com/watch?v=njkni3SydqE

<< Назад