Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

22 квітня 2014 року

Бібліотечно-інформаційні центри та дитяча школа мистецтв
міста Славутич презентують

22 квітня 2014 року на базі Бібліотечно - інформаційного центру м. Славутич для маленьких читачів (25 учнів молодших класів) було проведено Урок-спогад: «Чорнобиль – смуток темний і пекучий» (в рамках відзначення трагедії на Чорнобильській АЕС).

Медіа-екскурс «Гарячі точки екологічних проблем» (до Всесвітнього дня Землі) 22 квітня 2014 року презентував Загальноміський бібліотечно-інформаційний центр м. Славутич.  Школярі мали змогу отримати нові знання про глобальні екологічні проблеми, викликані людською діяльністю, а також природними  катаклізмами. 23 квітня 2014 року Загальноміський бібліотечно-інформаційний центр м. Славутич став організатором Години духовності «Коли в серці слово Боже…». Захід відбувся у формі зустрічі – бесіди учнів і з Отцем Іоанном, який розповів про походження та важливість Великодніх свят.

В рамках відзначення трагедії на Чорнобильській АЕС 24 квітня 2014 року у стінах Загальноміського бібліотечно-інформаційного  центру  м. Славутич було проведено театралізований захід - Урок-пам'ять «Полин-сльозою омивається душа». Вихованці закладу мали змогу творчо реалізувати себе та усвідомити цінність людського життя, згадати  постраждалі родини тощо.

Звітний концерт фортепіанного відділу  Дитячої  школи мистецтв м. Славутич відбувся 29 квітня 2014 року. Вихованці закладу продемонстрували високий рівень виконавської майстерності, а мешканці та гості міста мали змогу насолодитися як класичними так й сучасними творами.

відзначення трагедії на Чорнобильській АЕС

<< Назад