Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

21 квітня 2014 року

Тиждень Великодніх народних традицій

Напередодні пасхальних свят Київська обласна бібліотека для дітей підготувала своїм читачам справжній Великодній подарунок "Тиждень Великодніх народних традицій".

Працівники бібліотеки підготували для читачів цікаву мультимедійну відео-презентацію "Великодні дзвони", з якої діти дізналися про: виникнення Великодніх свят, традиції та звичаї святкування Великодня у різних регіонах України, про те, як правильно випікати пасхи, якими вони мають бути. Пригадали легенди, загадки, вірші, присвячені символам-оберегам Великодня.

Бібліотекарі відділу естетичного виховання вирішили навчити дітей самим робити писанки та на протязі тижня для всіх бажаючих проводили майстер - клас "Ось тобі яєчко, його ти розмалюй і мамі подаруй". Для кожного читача було підготовлено особисте робоче місце і все, що потрібно для роботи. Під час майстер - класу діти ознайомились з історією виникнення писанкарства, традиціями, символікою та образами, регіональними особливостями розпису. Дізналися про символіку малюнків та фарб різних регіонів України. Також дізнались, про вшанування української писанки в пам`ятниках, музеях, ювелірних виробах та предметах декору. Читачі вперше спробували себе у виготовленні писанки-шкрябанки. Спочатку дуже хвилювалися і боялися, що в них нічого не вийде. Але шкрябанки вийшли у кожного дуже гарні. Власноруч розписані шкрябанки учасники залишили собі на згадку.

На завершення читачі обмінялися враженнями та переглянули виставки-експозиції - писанок, виконаних у різних техніках, подарованих учасниками майстер-класів бібліотеці.

Тиждень Великодніх народних традицій в Київській обласній бібліотеці

<< Назад