Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

17 квітня 2014 року

Підвищення кваліфікації державних службовців

Відповідно до Закону України «По державну службу», на виконання доручення Київської ОДА від 04.04.14 11-21/11963  щодо підвищення кваліфікації державних службовців на базі Інституту підвищення кваліфікації керівних кадрів Національної академії державного управління при  Президентові України,  у навчанні взяли участь Томнюк В.І. - заступник начальника управління культури, національностей та релігій КОДА (семінар 16-17 квітня 2014 року за професійною програмою «Психологічні основи ефективного управління» та Якименко Н.В. - головний спеціаліст відділу культури, мистецтв, охорони культурної спадщини управління культури, національностей та релігій КОДА (семінар 14-15 квітня 2014 року за професійною програмою «Вироблення та реалізація державної політики»).

Семінар, також, відвідали представники Міністерства оборони України, Міністерства соціальної політики України, Міністерства доходів та зборів, Фонду державного майна України тощо.

Заняття відбувалися на основі поєднання теоретичного матеріалу та практичних завдань, під час яких відбувалися обговорення проблемних питань, дискусії, обмін досвідом тощо.

Наприкінці навчального процесу, державним службовцям було видано Свідоцтво, що засвідчує участь у тематичному короткостроковому семінарі на базі Інституту.

<< Назад