Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

15 квітня 2014 року

«Консолідація творчої інтелігенції Київщини для збереження і розвитку національної культури і мистецтва»

15 квітня 2014 року у приміщенні КОДА (м. Київ, пл. Лесі Українки, 1, к .700) відбулася Зустріч голови Київської обласної державної адміністрації В.М. Шандра із представниками творчої громадськості «Консолідація творчої інтелігенції Київщини для збереження і розвитку національної культури і мистецтва».

Присутніми були (близько 35 осіб): Подолянець І. І. - начальник  управління культури, національностей та релігій КОДА, Томнюк В.І. - заступник начальника управління культури, національностей та релігій КОДА, Корецька Л.І. - начальник відділу культури, мистецтв, охорони культурної спадщини управління культури, національностей та релігій КОДА, лауреати обласних творчих премій, керівники творчих спілок області, представники творчої інтелігенції Київщини, представники усіх сфер культурної діяльності: члени Національних спілок письменників, художників та хореографів, керівники музичних колективів, співробітники музеїв, викладачі та директори навчальних закладів сфери культури та мистецтв, заслужені діячі культури та мистецтв. А також перший заступник голови Київської облдержадміністрації Ганна Старикова.

Під час зустрічі із головою КОДА обговорювалося багато проблемних та актуальних питань галузі культури, мистецтва та пам’яткоохоронної справи. Накшталт: нинішній стан справ у сфері культури та мистецтв, наявні проблеми та перспективи розвитку. Йшлося і про суто професійні питання: стан справ у бібліотечній галузі, висвітлення культурного життя Київщини у регіональних ЗМІ, роботу профільних навчальних закладів та обласної організації Національної спілки письменників, музейну справу, діяльність аматорських музичних колективів та можливе створення нових, професійних.

Звернули увагу і на важливу роль культури та мистецтва у суспільному житті. «Потрібно завжди пам’ятати про те, що саме духовність формує світогляд нашої громади. Духовна нація значно сильніша» - зазначив Василь Романчишин, директор коледжу культури та мистецтв. «Сподіваюся, що ця зустріч послужить хорошим початком співпраці», - додав він. Важливими, на думку представників творчої інтелігенції, є також і урочистості до 9 травня. «День пам’яті має відбутися», - зазначив з цього приводу Володимир Шандра, - «Відзначення цієї дати має показати нащадкам, до яких страшних наслідків призводить війна. Це – можливість вшанувати учасників ВВВ і пом’янути тих, хто віддав свої життя за можливість нам жити у вільній державі»

Зустріч голови Київської обласної державної адміністрації В.М. Шандра із представниками творчої громадськості

<< Назад