Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

15 квітня 2014 року

«Хай росте калина в рідній Україні»

Людина народжується і отримує у спадщину саме дороге – Батьківщину.

І сьогодні, коли наша рідна ненька – Україна переживає дуже непрості і складні часи, ми повинні ще сильніше її любити, нашу рідну землю, українські обереги, символи, які описував у своїх творах Т.Г.Шевченко.

З такою метою 15 квітня 2014 року було організовано і проведено родинне літературно–музичне свято «Хай росте калина в нашій Україні» у Острівському НВК учителями школи Потапенко В.С., Ратушною Л.Д. та сільським бібліотекарем Поночовною Г.П. для учнів 6-7 класів та їх батьків.

Невипадково і сцена була прикрашена рушниками, на яких вишита калина, на столі, застеленому вишитою скатертиною, стоїть ваза з кетягами калини  - бо мова йшла про один із символів України – червону калину, яка уособлює красу України, духовну міць її народу. У народі кажуть: «Без верби і калини немає України». Навесні вона квітує білим цвітом, а восени чарує усіх червоними гронами. Скільки легенд та віршів, пісень складено про неї! Діти розповіли про це, мандруючи уявними шляхами у давній світ наших предків та розкриваючи таємничу історію улюбленого дерева – червоної калини.

У виконанні дітей звучали і пісні про калину, серед  яких і на вірші  Кобзаря  «Зацвіла в долині червона калина». Мама  учениці 6-го класу  Пилипець Т.В. закликала усіх дітей завжди пам’ятати про те, чиї вони сини й дочки, яких батьків, дідусів - прадідів та палко любити свою Батьківщину.

літературно–музичне свято у Острівському НВК

<< Назад