Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

12 квітня 2014

«Наша сила – в єдності»

12 квітня 2014 року в районному центрі смт.  Бородянка - відбулась унікальна подія – проект депутата Київської обласної ради Г.Єрка «Світло традицій», слоганом якого є «Наша сила – в єдності».

В рамках проекту в районному Палаці культури за ініціативи заслуженого майстра народної творчості України писанкарки С.Вискочил та за підтримки Г.Єрка гостинно розчинило двері «Місто майстрів» - відкрились для всіх бажаючих майстер-класи з різних видів народного ремісництва, які проводили відомі майстри зі столиці, області та району, що займаються писанкарством, вітражем, декупажом,  розписом пряників, мотанкою, вишивкою, плетенням із кореню сосни, петриківським розписом, квілінгом, іграшками, керамікою, прикрасами з каміння, плетенням із рогози. Окрім цього, на площі ім. Т.Г.Шевченка проходив ярмарок до Великодня, а в фойє Палацу культури було презентовано виставку дитячих малюнків до Великодня «Духовний світ очима дітей», організовану протоієреєм отцем Віктором (Талько).

Народна майстриня Світлана Вискочил у виступі на відкритті проекту  зробила невеликий екскурс в історію писанкарства і презентувала землякам і гостям свою унікальну писанку, присвячену Бородянському краю.

проведення майстер-класів з різних видів народного ремісництва в смт. Бородянка

<< Назад