Приймальня управління
(044) 286-87-48

 

 

07 червня 2014 року

10 років танцювальному колективу «Карамель»
села Трушки, Білоцерківського району

7 червня 2014 року в селі Трушки Білоцерківського району відбувся звітний концерт, присвячений 10-ти річчю з дня утворення хореографічного колективу «Карамель» дитячої школи мистецтв, керівник – викладач по класу хореографії Сізова Ю.Ю.

У святково прикрашеній залі Будинку культури учасники ансамблю дивували глядачів запальними танцювальними номерами. Активну участь у дійстві брали також колишні випускники колективу «Карамель». Допомагала в організації свята в минулому учениця школи мистецтв Завалішина Ольга.

Танцювальними номерами вітали з ювілеєм «Карамель» хореографічні колективи «Шанс» села Яблунівка (керівник Крижанівська Т.О.) та «Росинка» село Матюші (керівник Онищенко Т.М).

Окрім танців на святі звучали естрадні пісні у виконанні учнів вокального відділу дитячої школи мистецтв (керівники Бурлака Л.В. та Кандзьоба С.Г.).

Щирі, сердечні побажання, слова вдячності, напучування – це далеко не все, що одержали юні танцюристи від захоплених шанувальників. Їм також було вручено почесні грамоти і подаровано безліч ошатних букетів квітів, на які таке неймовірно багате наше духмяне українське літо.

танцювальний колектив Карамель

<< Назад